Nagyon tetszikAhhoz képest, hogy milyen magas százalékban tartalmaz azelainsavat, nagyon könnyed és folyós az állaga. Utána hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön, de ha beszivódik, már nem zavaró.
szuper maszkmár régóta szemztem a termékkel, mivel 30 db maszk nem kevés. már a felét elhasználtam, zseni gyors megoldás, ha nincs időm a telejs rutinom befejezni.
Glass SkinNagyon szeretem ezt a szérumot, kicsit sűrűbb állagú, így inkább hidegebb időre ajánlom, és estére. Reggelre nagyon puha és sima lesz tőle a bőröm.