Toner korongA kedvenc tonerem valaha. Ajánlás után választottam ezt a terméket és abszolút nem bántam meg. Tökéletesen tonizál, minden nap használom. A legjobb hatás érdekében én 2 korong használatát jaTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Toner korongA kedvenc tonerem valaha. Ajánlás után választottam ezt a terméket és abszolút nem bántam meg. Tökéletesen tonizál, minden nap használom. A legjobb hatás érdekében én 2 korong használatát jaTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket