Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
Один з моїх улюблених SPF ❤️Цей сонцезахисний крем має комфортну текстуру і не залишає липкого блиску на обличчі. Як людина з комбінованою, схильною до акне шкірою, я дуже вибаглива щодо SPF, але цей – один з небагатьоЧитати далі
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
УгорщинаСерйозно кажу, що я ніколи не зустрічала такого гарного сонцезахисного крему.
Він приємно пахне і має дуже гарну кремову текстуру, яка не залишає відчуття жирності на шкірі. Я куплю його зноЧитати далі
ВідмінноПісля того, як я очищу обличчя, я протираю його цією подушечкою, вона дуже добре видаляє залишки макіяжу та бруду! У мене чутлива шкіра, але цей засіб не подразнює її! Подушечка дуже добре пЧитати далі
ВауДуже якісний продукт у вишуканій упаковці. Відчуття поколювання, спричинене мікроголками, дещо незвичне, але зовсім не неприємне, і я нарешті відчуваю, що щось відбувається з моєю шкірою. ВжЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.