Крем для обличчя Round LabУ мене жирна шкіра, тому я купила його спеціально як нічний крем. При нанесенні він був ідеально зволожений, не надто сильно і не відчувався липким. До ранку моя шкіра була чудово гладенькоюЧитати далі
CARE:NEL Нічна маска для губ з ягідним смакомЯ просто закохалася в цей бальзам для губ! Вже після першого використання я помітила, яка приємна та шовковиста його текстура. Він не надто липкий, легко розподіляється по губах, проте даруєЧитати далі
Найдосконаліший зволожувачЯ довго шукала підходящий зволожувальний крем для моєї сухої та чутливої шкіри, але після 6 років спроб різного, нарешті можу сказати, що знайшла його! На жаль, я не п'ю достатньо води в серЧитати далі
Став улюбленцемЯ завжди користувалася патчами для очей в індивідуальних упаковках, тому вирішила спробувати версію в баночці, яка продається в кількох штуках. Я дуже вражена продуктом, він набагато кращий Читати далі
ЧудовоҐрунтуючись на гарних відгуках тут, я вирішила замовити його і дуже ним задоволена.
Я віддаю перевагу легким кремам та гелям для теплішої погоди, тому після тридцяти років я точно хотіла приЧитати далі
Дуже добреВін забезпечує ідеальне зволоження в холодну погоду, я думаю, що найкраще використовувати його вночі, бо це трохи важкий крем, але наступного ранку він дає гарний винний результат. Мені дужеЧитати далі
Відмінний засіб для чищенняЯ додала цей засіб для очищення обличчя до свого вечірнього догляду після засобу для очищення з бальзамічною оливковою олією, і вважаю, що це один з найкращих засобів для очищення, які я колЧитати далі
Мені це подобаєтьсяЯ перепробувала чимало масок, але ця — моя найулюбленіша. Я купила її знову, вже вдруге, і досі відчуваю, що вона дуже добре очищає пори, можу лише рекомендувати її.
Не диво.Я користуюся цією сироваткою вже 3 місяці і, чесно кажучи, не помітила жодного значного результату. Якщо використовувати на ніч, то здається, що вона допомагає з набряками, але обіцяної змінЧитати далі
Крем для обличчя Round LabУ мене жирна шкіра, тому я купила його спеціально як нічний крем. При нанесенні він був ідеально зволожений, не надто сильно і не відчувався липким. До ранку моя шкіра була чудово гладенькоюЧитати далі