Спочатку я думав, що це нічого особливого.Зазвичай, за одне використання неможливо визначити, який це чохол. Жовтий, трохи рідкуватий, без запаху маленький продукт. Я купила його, думаючи, що ми не будемо добрими друзями, але з тогоЧитати далі
Легко поглинаєтьсяВін дуже легко вбирається, не залишає відчуття жирності, як більшість сонцезахисних кремів. Ви можете наносити макіяж одразу після нього, він чудово тримається.
Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
фантастичнийЦе чудово! Я рекомендую його всім, бо виникає відчуття, ніби потрібно використовувати його потім. Він надає легкого сяйва та неймовірно зволожує.
Я куплю ще раз.Він став моїм улюбленим продуктом, для мене він перевершив Skin1004, він дарує більш красиву, рівномірну шкіру, ідеально підходить для комбінованої та жирної шкіри :)
Колагеновий Super10 нічний кремВін чудово підтягує та зволожує. Робить шкіру м’якою та пухнастою. Має цікаву гелеподібну текстуру, але швидко вбирається. Спочатку відчувається легка липкість на шкірі, але це швидко зникаєЧитати далі
ЕфективнийОдин з найкращих олійних засобів для вмивання, які я поки що пробувала! Я використовую його вранці та ввечері перед пінним засобом для вмивання, і він справді робить мою шкіру красивою.
Я купував повторно кілька разів.Вона так добре мені підійшла, що я купувала її кілька разів, і вона залишається однією з моїх улюблених масок для обличчя. Вона добре лягає і не залишає відчуття липкості.
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
10/10Він має легку текстуру та швидко вбирається. Спочатку я боялася, що його буде недостатньо для моєї сухої шкіри, але я була приємно розчарована. Це ідеальний вибір крему для початківців.
Спочатку я думав, що це нічого особливого.Зазвичай, за одне використання неможливо визначити, який це чохол. Жовтий, трохи рідкуватий, без запаху маленький продукт. Я купила його, думаючи, що ми не будемо добрими друзями, але з тогоЧитати далі
Легко поглинаєтьсяВін дуже легко вбирається, не залишає відчуття жирності, як більшість сонцезахисних кремів. Ви можете наносити макіяж одразу після нього, він чудово тримається.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу