Мені подобається цей запах.Я використовую його в кінці свого нічного догляду, отримала замовлення в подарунок. Мені подобається, хоча він трохи липкий на обличчі, але він ідеально підходить як нічна маска перед сном. Читати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Мені подобається цей запах.Я використовую його в кінці свого нічного догляду, отримала замовлення в подарунок. Мені подобається, хоча він трохи липкий на обличчі, але він ідеально підходить як нічна маска перед сном. Читати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу