Добре для одногоЯкщо ви шукаєте економічний корейський сонцезахисний крем, це хороший вибір. Легко розподіляється, швидко вбирається і не залишає білого шару. Єдине, що мене заважало, так це запах (він дужеЧитати далі
фантастичнийЦе чудово! Я рекомендую його всім, бо виникає відчуття, ніби потрібно використовувати його потім. Він надає легкого сяйва та неймовірно зволожує.
Мій новий улюбленець! :)Це справді чудовий продукт, нарешті сонцезахисний крем, який не створює відчуття, ніби він закриває мою шкіру. Він швидко висихає, не робить її жирною чи сухою, і ідеально зволоженою протягоЧитати далі
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
Сонцезахисний крем від центелиДуже хороший сонцезахисний крем. Легко вбирається в шкіру, не залишає відчуття липкості. У мене пігментована шкіра, і крем виконує свою функцію. Куплю його ще раз, якщо він все одно закінчитЧитати далі
Ідеально 👌У мене жирна шкіра, і він чудово працює. Найкращий сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала, без відчуття важкого крему, без липкого післясмаку, без білого нальоту, і він чудовЧитати далі
Сонцезахисний кремЯ отримала зразок продукту. Він трохи густий на шкірі, його важче розподілити, тому він не залишає білого шару. У теплу погоду спочатку може бути трохи важко носити. Однак, він не робить блиЧитати далі
Відмінний сонцезахисний кремЯ використовувала його після голчастої мезотерапії, він не викликав жодних проблем, моя дуже чутлива, схильна до акне шкіра його обожнює, він легко розподіляється, не подразнює і не викликаєЧитати далі
Мій найкращий сонцезахисний кремЯ навіть не можу порахувати, скільки сонцезахисних засобів для обличчя я використовував, але цей, безумовно, найкращий. Очі не різає, обличчя не свербить, нічого поганого про нього сказати нЧитати далі
Добре для одногоЯкщо ви шукаєте економічний корейський сонцезахисний крем, це хороший вибір. Легко розподіляється, швидко вбирається і не залишає білого шару. Єдине, що мене заважало, так це запах (він дужеЧитати далі
фантастичнийЦе чудово! Я рекомендую його всім, бо виникає відчуття, ніби потрібно використовувати його потім. Він надає легкого сяйва та неймовірно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу