ОгоУпаковка, подача, якість просто ідеальні! У мене зріла шкіра з дефіцитом води та жиру, і вона все ще добре працює. Я отримала його сьогодні у відтінку 23 і він зовсім не темний, хоча у мене Читати далі
ОгоУпаковка, подача, якість просто ідеальні! У мене зріла шкіра з дефіцитом води та жиру, і вона все ще добре працює. Я отримала його сьогодні у відтінку 23 і він зовсім не темний, хоча у мене Читати далі