ОгоУпаковка, подача, якість просто ідеальні! У мене зріла шкіра з дефіцитом води та жиру, і вона все ще добре працює. Я отримала його сьогодні у відтінку 23 і він зовсім не темний, хоча у мене Читати далі
Чудовий продукт!Ну, по-перше, завдяки відгукам, мені вдалося обрати для себе потрібний тон, а саме NO21C. Саме його я шукала – легкий, із середнім покриттям, трохи сяючий, щось, що трохи вирівняє тон шкіри.Читати далі
ОгоУпаковка, подача, якість просто ідеальні! У мене зріла шкіра з дефіцитом води та жиру, і вона все ще добре працює. Я отримала його сьогодні у відтінку 23 і він зовсім не темний, хоча у мене Читати далі