Відмінний продуктПахне божественно, ціна хороша, зволожує після третього використання. Чим він краще будь-якого крему до сих пір: вбирається відразу, руки не ковзають, шкіра ніжна і шовковиста! На знімку видЧитати далі
❤️Мені подобається його запах, я купувала його кілька разів. Особливо він мені подобається взимку, бо дуже жирний і пом'якшує руки, які взимку дуже сухі.
Супер кремЦе чудовий крем як для рук, так і для ніг! Він чудово допоміг моїм сухим рукам взимку всього за кілька днів, і мої ноги стали набагато м’якшими з тих пір, як я його використовую.
Відмінний продуктПахне божественно, ціна хороша, зволожує після третього використання. Чим він краще будь-якого крему до сих пір: вбирається відразу, руки не ковзають, шкіра ніжна і шовковиста! На знімку видЧитати далі
❤️Мені подобається його запах, я купувала його кілька разів. Особливо він мені подобається взимку, бо дуже жирний і пом'якшує руки, які взимку дуже сухі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу