Майже ідеальна гідрофільна олія!Легко наноситься, добре очищається. Змішаний з водою, має дуже приємну текстуру. Не нав'язливий, не липкий. Після використання так і проситься до наступного кроку, яким може бути тонік, сироЧитати далі
Цікаво, але добреЯ ніколи раніше не користувалася очищувальним засобом на масляній основі, тому він був для мене цікавим. Але, здається, він справді очищає. І легко видалити залишки олії з обличчя.
Він не мЧитати далі