Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
РекомендуватиМені подобається, текстура приємна. Єдиний недолік — баночка непрозора, тому не знаєш, скільки засобу залишилося.
Рекомендую для сухої шкіри.
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
РекомендуватиМені подобається, текстура приємна. Єдиний недолік — баночка непрозора, тому не знаєш, скільки засобу залишилося.
Рекомендую для сухої шкіри.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу