Супер!Я шукала легкий пептидний крем без ретинолу, який би наповнював шкіру, не обтяжував її та не був липким. Я обрала цей продукт після прочитання рекомендацій. Відтоді, як я його використовую, Читати далі
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
Супер!Я шукала легкий пептидний крем без ретинолу, який би наповнював шкіру, не обтяжував її та не був липким. Я обрала цей продукт після прочитання рекомендацій. Відтоді, як я його використовую, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу