Добре підходить для подразненої шкіри, навіть жирноїУ мене жирна шкіра, яка іноді зневоднена та червона, але важко знайти заспокійливий крем, який не змусить вас сяяти ще більше, ніж ви є.
Тонік не є чимось особливим, сироватка зволожує жирнуЧитати далі
ЗволожувальнийЗавдяки своїй гелевій текстурі він дуже швидко вбирається та добре зволожує навіть влітку. Однак взимку мені не потрібно багато, бо моя шкіра набагато сухіша. Але я думаю, що він ідеально піЧитати далі
Це працює!Дуже гарна заспокійлива/підсушуюча маска для тих випадків, коли шкіра протестує. Вже після першого використання шкіра виглядає та відчувається спокійнішою та світлішою.
Найкраще, що я коли-небудь пробував!Це перший тонік, від якого моє обличчя не червоніє. Моя шкіра дуже чутлива, і багато продуктів викликають висипання.
Поки що я задоволений брендом і цією лінійкою продуктів! Моя шкіра не відЧитати далі
Добре підходить для подразненої шкіри, навіть жирноїУ мене жирна шкіра, яка іноді зневоднена та червона, але важко знайти заспокійливий крем, який не змусить вас сяяти ще більше, ніж ви є.
Тонік не є чимось особливим, сироватка зволожує жирнуЧитати далі