Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі
Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі