ЖорстокийБрутальний продукт, я раніше не користувалася подібним ексфоліантом, він видаляє практично все за 30 секунд. Моя шкіра була трохи чутливою після використання, але загалом це хороший продукт,Читати далі
Енергія бомбиМоя шкіра стала як гума з моменту використання сироватки, дуже м'яка, гнучка. Вона дуже приємно пахне, я не можу дочекатися, щоб її використати, бо відчуваю, ніби моя шкіра її п'є. Вона не лЧитати далі
Досить добреЯ спробував сфотографувати маленькі капсули всередині. Він добре розчиняється, має гелеподібну консистенцію, не дав мені вау-ефекту, але був у моєму списку, тому я хотіла його спробувати. ВіЧитати далі
Крем під очіЦе густий крем, але він приємний на дотик під очима, не набридає. Користуюся 1-2 рази на тиждень, освітлюючого ефекту на мене не було. Запах в порядку.
Ретинол ІнтенсКористуюся вже півроку на все обличчя, почервонінь і подразнень немає. Допомагає підтримувати шкіру з неглибокими зморшками. 1 пачки вистачає вже на пів року.
ЖорстокийБрутальний продукт, я раніше не користувалася подібним ексфоліантом, він видаляє практично все за 30 секунд. Моя шкіра була трохи чутливою після використання, але загалом це хороший продукт,Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу