Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Я купував повторно кілька разів.Вона так добре мені підійшла, що я купувала її кілька разів, і вона залишається однією з моїх улюблених масок для обличчя. Вона добре лягає і не залишає відчуття липкості.
10/10Він має легку текстуру та швидко вбирається. Спочатку я боялася, що його буде недостатньо для моєї сухої шкіри, але я була приємно розчарована. Це ідеальний вибір крему для початківців.
Спочатку я думав, що це нічого особливого.Зазвичай, за одне використання неможливо визначити, який це чохол. Жовтий, трохи рідкуватий, без запаху маленький продукт. Я купила його, думаючи, що ми не будемо добрими друзями, але з тогоЧитати далі
викупникСпочатку я взяла його як пробник, а потім подумала: у нього така приємна та цікава текстура, а шкіра стала такою гладенькою після нього, що я куплю велику упаковку. Він не розчарував, я купиЧитати далі
Хм, я не знаю.Не знаю, подобається він мені чи ні. Він хороший, бо менший за звичайні патчі для очей, але все одно трохи сповзає. Він не дуже зволожує, тому, якщо у когось дуже суха зона під очима, думаю,Читати далі
Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу