Ідеально підходить для холоднішої погодиНаразі це мій улюблений крем для обличчя пізньої осені/зими. Моє сухе обличчя майже повністю його вбирає. Легкий пудровий аромат не надокучливий. Восени почну купувати другу коробку крему, мЧитати далі
Мені це подобається!Я могла б порівняти цей аромат із заспокійливим дитячим кремом.
Коли я наношу його на шкіру, аромат все ще інтенсивний, але потім він чудово зникає. Він швидко вбирається, особливо на обличчЧитати далі
10/10Він має легку текстуру та швидко вбирається. Спочатку я боялася, що його буде недостатньо для моєї сухої шкіри, але я була приємно розчарована. Це ідеальний вибір крему для початківців.
ЧудовоҐрунтуючись на гарних відгуках тут, я вирішила замовити його і дуже ним задоволена.
Я віддаю перевагу легким кремам та гелям для теплішої погоди, тому після тридцяти років я точно хотіла приЧитати далі
Це справді працює.Гарне співвідношення ціни та якості, справді працює, зміни помітні після цього! Добре тримається, майже одразу, не ковзає, не викликає подразнення, навіть можна одразу наносити макіяж. МожлиЧитати далі
СуперзволоженняЯ використовую його щовечора протягом двох тижнів, і вранці моя шкіра відчувається надзвичайно м’якою та зволоженою. До консистенції трохи важко звикнути під час нанесення, але це скоріше смЧитати далі
Свіжі ранкиЦе дуже приємний, легкий, охолоджувальний гель. Я використовую його на все обличчя, бо завжди вичавлюю його багато. Гадаю, моя шкіра стала більш еластичною та зволоженою відтоді, як я його вЧитати далі
Ідеально підходить для холоднішої погодиНаразі це мій улюблений крем для обличчя пізньої осені/зими. Моє сухе обличчя майже повністю його вбирає. Легкий пудровий аромат не надокучливий. Восени почну купувати другу коробку крему, мЧитати далі