ЗволожуючийВсі сироватки липнуть до мене. Якщо нанести крем, вони не липнуть. Ось як почувається моя шкіра. Сироватка не винна. Не має запаху. Його текстура желейна. Добре вбирається / трохи липне / . Читати далі
Це справді працює.Гарне співвідношення ціни та якості, справді працює, зміни помітні після цього! Добре тримається, майже одразу, не ковзає, не викликає подразнення, навіть можна одразу наносити макіяж. МожлиЧитати далі
Приємний гельЛегка гель-крем-ампула. Я користуюся нею вже давно, роками, і вона мені завжди подобалася. Особливо вона мені подобається навесні та влітку через її легкість. Вона добре зволожує і не подразЧитати далі
ЗволожуючийВсі сироватки липнуть до мене. Якщо нанести крем, вони не липнуть. Ось як почувається моя шкіра. Сироватка не винна. Не має запаху. Його текстура желейна. Добре вбирається / трохи липне / . Читати далі