ДумкаАромат мені приємний, моїй шкірі найбільше підходять маски з глини, але, на жаль, цей продукт не став моїм улюбленим. У порівнянні з іншими масками її досить важко змити.
Чудовий аксесуар для дняМоя шкіра суха та зневоднена, він чудово підходить для додаткового зволоження протягом дня. Я розпилюю його на макіяж, він не розмазується, приємний на дотик і надає шкірі приємного свіжого Читати далі
ПурітоМені сподобалося. У мене дуже чутлива шкіра, я використовую цей крем на ніч, з тоніком з женьшеню від BOJ, і вранці моя шкіра прекрасна, як сон! Можу тільки рекомендувати.
ЗволожувальнийЗавдяки своїй гелевій текстурі він дуже швидко вбирається та добре зволожує навіть влітку. Однак взимку мені не потрібно багато, бо моя шкіра набагато сухіша. Але я думаю, що він ідеально піЧитати далі
сподобалося!!Я отримала 30-мілілітрову версію Manyo Galac Niacin 2.0 Essence у подарунок до свого першого замовлення, і я просто закохана! Це був такий приємний сюрприз, а сам продукт чудовий, легкий, осЧитати далі
ДумкаАромат мені приємний, моїй шкірі найбільше підходять маски з глини, але, на жаль, цей продукт не став моїм улюбленим. У порівнянні з іншими масками її досить важко змити.