Геніально!!!Для мене цей продукт чудовий! У мене комбінована шкіра, і найчастіше у мене з’являються прищі, коли починаються місячні або коли я обіймаю свого кота. Вчора вперше скористалася, але прищики Читати далі
Огляд маски для обличчяЕкономічне пакування, чудово підходить для тих, хто часто користується масками для обличчя. Приємний аромат, вишукане пакування. Маску для обличчя легко зняти за допомогою пінцета, що входитЧитати далі
Приємна сироваткаМені особливо подобається, що він не має запаху. Він швидко та легко вбирається, не залишає жирного, липкого шару. Після використання моя шкіра стала помітно м’якшою, а почервоніння зменшилоЧитати далі
Найкращий засіб для вмивання обличчяЗа ці роки я перепробувала чимало засобів для вмивання обличчя, але цей, безумовно, найкращий... не кажучи вже про ціну, він того вартий. Він також улюблений у моєї мами, тому ми завжди замоЧитати далі
РекомендуватиМені подобається, текстура приємна. Єдиний недолік — баночка непрозора, тому не знаєш, скільки засобу залишилося.
Рекомендую для сухої шкіри.
Охолоджує, але липкийВін справді має охолоджувальний ефект, тому ним приємно користуватися в спекотну погоду. На жаль, для мене він залишає липке відчуття, яке з часом не вбирається, і я не помітила жодних іншихЧитати далі
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
Геніально!!!Для мене цей продукт чудовий! У мене комбінована шкіра, і найчастіше у мене з’являються прищі, коли починаються місячні або коли я обіймаю свого кота. Вчора вперше скористалася, але прищики Читати далі