Непогано, але мені цього було недостатньоНа жаль, я помітила, що він недостатньо живить дуже суху шкіру, хоча мені дуже подобається сам активний інгредієнт. Загалом, це хороший продукт, але я його віддала, бо його недостатньо для мЧитати далі
ЗволожувальнийЗавдяки своїй гелевій текстурі він дуже швидко вбирається та добре зволожує навіть влітку. Однак взимку мені не потрібно багато, бо моя шкіра набагато сухіша. Але я думаю, що він ідеально піЧитати далі
Найкраще, що я коли-небудь пробував!Це перший тонік, від якого моє обличчя не червоніє. Моя шкіра дуже чутлива, і багато продуктів викликають висипання.
Поки що я задоволений брендом і цією лінійкою продуктів! Моя шкіра не відЧитати далі
Ідеально підходить для почервонінняКористуюся продуктом з серпня 2024 року. Тільки в ранковій рутині і коли я наношу макіяж і кудись іду, мені не потрібно багато масла. Він дуже приємний, має західний ефект, і за цей час він Читати далі