Чи можна без цього жити?Він не завдав жодної шкоди моїй шкірі, але й користі не приніс. Я не помітила жодних вражаючих результатів, і мене дуже турбували палички, схожі на вушну сірку, що йшли в комплекті, які булиЧитати далі
Чудовий аксесуар для дняМоя шкіра суха та зневоднена, він чудово підходить для додаткового зволоження протягом дня. Я розпилюю його на макіяж, він не розмазується, приємний на дотик і надає шкірі приємного свіжого Читати далі
ЗволожувальнийЗавдяки своїй гелевій текстурі він дуже швидко вбирається та добре зволожує навіть влітку. Однак взимку мені не потрібно багато, бо моя шкіра набагато сухіша. Але я думаю, що він ідеально піЧитати далі