Базовий.Я купила його за рекомендаціями тут, для сухої, зневодненої шкіри. Це досить простий крем, не чудодійний засіб, іноді мені його не вистачало.
Він не збирається в грудочки, досить добре вбираЧитати далі
Мені це дуже подобається.Я отримала невеликий зразок у подарунок, і щойно він закінчиться, я замовлю велику упаковку! Не залишає відчуття жирності! Дуже добре підходить для моєї чутливої шкіри!
Нелипка ідеальна текстураУ мене чутлива шкіра, схильна до почервоніння, і я використовую сироватку з центелою Блакит протягом останніх двох тижнів. Поки що моя шкіра добре зволожена і виглядає помітно сяючою. Мені тЧитати далі
Зволоження 100%Я обожнюю цей тонік. Він зволожує мою шкіру та допомагає заспокоїти почервоніння. Має справді водянисту консистенцію, не липку. Я замовила його в січні, а цього місяця він закінчився, тому вЧитати далі
Не склалося.Крем для мене густий і важкий, його важко розподілити по шкірі. При нанесенні він залишає білий шар, який потім вбирається. Але, на жаль, на моєму лобі все ще були білі плями від нього черезЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Чудовий продукт!Хоча я наношу на обличчя сонцезахисний крем SPF 50, у мене все одно з'являється дедалі більше темних плям, які мене дуже турбують. Минуло менше двох тижнів відтоді, як я почала користуватисяЧитати далі
НепоганоВін має густішу, трохи "гумову" текстуру, що мені не заважає. Він не подразнює мою шкіру, добре зволожує. Зазвичай я використовую його ввечері, спробувала один раз вдень, але потім макіяж осЧитати далі
УгорщинаЯ обрала його для другого кроку двофазного очищувального засобу, і це було чудове рішення! Він помірно піниться, але чудово очищає. Моя шкіра зовсім не скрипуча, навпаки, вона надзвичайно м’Читати далі
Базовий.Я купила його за рекомендаціями тут, для сухої, зневодненої шкіри. Це досить простий крем, не чудодійний засіб, іноді мені його не вистачало.
Він не збирається в грудочки, досить добре вбираЧитати далі
Мені це дуже подобається.Я отримала невеликий зразок у подарунок, і щойно він закінчиться, я замовлю велику упаковку! Не залишає відчуття жирності! Дуже добре підходить для моєї чутливої шкіри!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу