Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!
Це нормальноЯ очікувала від нього трохи більшого, здається, що запах, хоча й здається натуральним, трохи бентежить, і мені також не дуже подобається ця дуже густа текстура. Він швидко вбирається і залишЧитати далі
Хороший тонерЦе гідний тонік, добре зволожує мою шкіру та стає хорошою основою для мого догляду за шкірою. Має приємний фруктовий запах, у мене чутлива шкіра, але запах не викликав роздратування. Нічого Читати далі
Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!