приємноПоживна маска для обличчя! Не щипало, на шкірі було приємно. У пакетику було багато есенції, яку я змогла гарно нанести на обличчя та декольте. Ніби розгладила навіть найдрібніші зморшки. я Читати далі
приємноПоживна маска для обличчя! Не щипало, на шкірі було приємно. У пакетику було багато есенції, яку я змогла гарно нанести на обличчя та декольте. Ніби розгладила навіть найдрібніші зморшки. я Читати далі