Улюблений усіх часівЦе одна з моїх улюблених масок... Я кажу це, бо перепробувала багато. З якоїсь причини ця мені підходить найкраще, і я завжди почуваюся дуже комфортно після неї. Вона не липка, заспокоює і рЧитати далі
Не вийшло.На жаль, у мене це не спрацювало. Після того, як я її наклала, моя шкіра почала свербіти в місцях, де маска торкалася її. Незважаючи на це, це, ймовірно, добре для інших, але в мене дуже чутЧитати далі