Здається, я щойно знайшла ідеальні рум'яна!Це чудово! Здається, я нарешті знайшла ідеальний, добре розтушовуваний, м'який продукт з чудовим ароматом! Якщо ви шукаєте щось для ніжного сяйва - це воно! У мене тон PK02, і для моєї світлЧитати далі
Глянцеві губиЗамовила відтінок Кавун. Він не надто кричущий, але все одно має гарний червоний колір. Наноситься легко, але обов'язково потрібно повторити після їжі. Коли він підсохне, наношу на губи трохЧитати далі
Якісний продукт.Дуже зволожує шкіру. Шкіра гладка після нанесення. Продукту не потрібно багато, тому його вистачить надовго. Продукт містить велику кількість блискіток. Шкіра після нанесення сяє, її потрібнЧитати далі