Вітамінний заспокійливий гельОсобисто я віддаю перевагу лосьйонам для тіла на основі гелю, а не кремам, особливо влітку, оскільки вони забезпечують приємніші відчуття, тому мені дуже подобається цей тип. Поки не вберетьЧитати далі
Рекомендую Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної пліЧитати далі
Я це дуже люблю.Дуже хороший гель алое за співвідношення ціни та якості. Я використовую його не надто часто, лише коли дійсно потрібно. Він швидко вбирається, не залишає відчуття липкості. І тримається дужеЧитати далі
Я завжди до цього повертаюся.Третій флакон вже порожній. Між другим і третім флаконами я пробувала інші креми з подібною консистенцією (просто через ціну), але вони не відповідали ефекту, який забезпечує цей крем з комбЧитати далі
Бентон понад усеЯ намагаюся спробувати всі продукти Benton, бо вони поки що чудові. Цей у списку. Він зменшує червоні плями від моєї розацеа та заспокоює мій шкірний бар'єр.
ЗволожувальнийЗавдяки своїй гелевій текстурі він дуже швидко вбирається та добре зволожує навіть влітку. Однак взимку мені не потрібно багато, бо моя шкіра набагато сухіша. Але я думаю, що він ідеально піЧитати далі
ІдеальнийЯ замовила два, бо моя мама теж хотіла один, думаю, нам обом підійшов.
Він приємно пахне та добре зволожує. На жаль, відчуття зволоження триває недовго.
Охолоджувальна гідратаціяВін дуже швидко вбирається та добре зволожує. Він справді не залишає відчуття липкості на шкірі! Я використовую його як лосьйон для тіла, але він також чудово допомагає від сонячних опіків.
АлапдарабДля мене це незамінний засіб, у мене завжди має бути один вдома. Він охолоджує, живить, зволожує. Я використовую його замість лосьйону для тіла влітку. Він корисний як для обличчя, так і дляЧитати далі
Гель алое вераДуже хороший, легкий, швидко вбирається гель. Охолоджує та заспокоює шкіру. Я рекомендую його всім, у кого жорстка вода або кому доводиться працювати на сонці та часто отримує сонячні опіки.
Вітамінний заспокійливий гельОсобисто я віддаю перевагу лосьйонам для тіла на основі гелю, а не кремам, особливо влітку, оскільки вони забезпечують приємніші відчуття, тому мені дуже подобається цей тип. Поки не вберетьЧитати далі
Рекомендую Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної пліЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу