Хороша сироватка, алеМаю крем з цієї лінійки і при виборі сироватки вирішила не грати в рулетку і взяти таку ж сироватку. Знайшла і плюси і мінуси:
+ сироватка приємна на шкірі, не скатується
+ щільна, кремова тЧитати далі
Приємний гельЛегка гель-крем-ампула. Я користуюся нею вже давно, роками, і вона мені завжди подобалася. Особливо вона мені подобається навесні та влітку через її легкість. Вона добре зволожує і не подразЧитати далі
Опора бар'єруЯ потихеньку добігаю кінця пляшечки, і мені він дуже подобається. Він швидко вбирається, вирівнює та заспокоює шкіру. Разом із кремом dr. althea 147 він значно покращив стан моєї шкіри.
Найкраще для комбінованої шкіриВін дуже добре заспокоює мою шкіру, швидко зменшує почервоніння та подразнення. Має легку текстуру, не залишає відчуття липкості, а при регулярному використанні моя шкіра стала набагато рівнЧитати далі
Майже ідеальноЯ щойно нею скористалася. Це легко вбирається, водяниста сироватка. Зараз вона ідеально підходить для літа, але мені її не вистачить на осінь. Має легкий аромат алое. Вона не подразнювала моЧитати далі
Ідеально підходить для почервонінняКористуюся продуктом з серпня 2024 року. Тільки в ранковій рутині і коли я наношу макіяж і кудись іду, мені не потрібно багато масла. Він дуже приємний, має західний ефект, і за цей час він Читати далі
Хороша сироватка, алеМаю крем з цієї лінійки і при виборі сироватки вирішила не грати в рулетку і взяти таку ж сироватку. Знайшла і плюси і мінуси:
+ сироватка приємна на шкірі, не скатується
+ щільна, кремова тЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу