ВідмінноДуже гарний крем, мій партнер також любить ним користуватися. Достатньо невеликої кількості, тому тюбика вистачає надовго. Аромат дуже приємний, але не надто нав'язливий для мене.
ВідмінноДуже гарний крем, мій партнер також любить ним користуватися. Достатньо невеликої кількості, тому тюбика вистачає надовго. Аромат дуже приємний, але не надто нав'язливий для мене.