НепоганоВін має густішу, трохи "гумову" текстуру, що мені не заважає. Він не подразнює мою шкіру, добре зволожує. Зазвичай я використовую його ввечері, спробувала один раз вдень, але потім макіяж осЧитати далі
НепоганоВін має густішу, трохи "гумову" текстуру, що мені не заважає. Він не подразнює мою шкіру, добре зволожує. Зазвичай я використовую його ввечері, спробувала один раз вдень, але потім макіяж осЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу