Мені це дуже подобається.Враховуючи високий відсоток азелаїнової кислоти, він має дуже легку та рідку текстуру. Залишає легке липке відчуття на шкірі, але як тільки вбирається, більше не викликає дискомфорту.
Мені це дуже подобається.Враховуючи високий відсоток азелаїнової кислоти, він має дуже легку та рідку текстуру. Залишає легке липке відчуття на шкірі, але як тільки вбирається, більше не викликає дискомфорту.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу