ретинол для початківцівЯ новачок у використанні ретинолу, мені його порадили в магазині. Зараз я використовую його раз на тиждень. Він не викликав жодних проблем. Тепер я почну використовувати його для своєї мами,Читати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
ретинол для початківцівЯ новачок у використанні ретинолу, мені його порадили в магазині. Зараз я використовую його раз на тиждень. Він не викликав жодних проблем. Тепер я почну використовувати його для своєї мами,Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу