Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
😌Сироватка не залишає відчуття липкості, що для мене дуже позитивно, вона швидко вбирається, але не надає обличчю особливого сяйва. Це хороша сироватка, але нічого особливого.
Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
😌Сироватка не залишає відчуття липкості, що для мене дуже позитивно, вона швидко вбирається, але не надає обличчю особливого сяйва. Це хороша сироватка, але нічого особливого.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу