Майже ідеальноЯ щойно нею скористалася. Це легко вбирається, водяниста сироватка. Зараз вона ідеально підходить для літа, але мені її не вистачить на осінь. Має легкий аромат алое. Вона не подразнювала моЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Майже ідеальноЯ щойно нею скористалася. Це легко вбирається, водяниста сироватка. Зараз вона ідеально підходить для літа, але мені її не вистачить на осінь. Має легкий аромат алое. Вона не подразнювала моЧитати далі