Насичений, але легкий кремЯ дуже задоволена своїм вибором. Це ідеальне доповнення до мого щоденного догляду. Він чудово почувається на моїй зневодненій комбінованій шкірі.
Майже ідеальна гідрофільна олія!Легко наноситься, добре очищається. Змішаний з водою, має дуже приємну текстуру. Не нав'язливий, не липкий. Після використання так і проситься до наступного кроку, яким може бути тонік, сироЧитати далі
Насичений, але легкий кремЯ дуже задоволена своїм вибором. Це ідеальне доповнення до мого щоденного догляду. Він чудово почувається на моїй зневодненій комбінованій шкірі.