Крем під очіЦе густий крем, але він приємний на дотик під очима, не набридає. Користуюся 1-2 рази на тиждень, освітлюючого ефекту на мене не було. Запах в порядку.
ЖорстокийБрутальний продукт, я раніше не користувалася подібним ексфоліантом, він видаляє практично все за 30 секунд. Моя шкіра була трохи чутливою після використання, але загалом це хороший продукт,Читати далі
Пральна машинаЗалишає відчуття чистоти, це мій другий засіб для вмивання після олійного. Він не сушить шкіру, хоча я використовую зволожувальний крем. Велика упаковка означає, що його тримається довго :)
Чудово зволожуєМені дуже подобається цей тонік, бо він миттєво заспокоює мою шкіру, коли вона трохи чутливіша або почервоніла. Він легкий і свіжий на дотик, а його водяниста консистенція швидко поглинаєтьсЧитати далі
УлюбленеДосі я користувалася міцелярною водою без запаху, тому вирішила спробувати. Я дуже задоволена. Використовую щодня. У мене комбінована шкіра, вона очищає, не залишає відчуття жирності, лише пЧитати далі
Досить добреЯ спробував сфотографувати маленькі капсули всередині. Він добре розчиняється, має гелеподібну консистенцію, не дав мені вау-ефекту, але був у моєму списку, тому я хотіла його спробувати. ВіЧитати далі
Крем під очіЦе густий крем, але він приємний на дотик під очима, не набридає. Користуюся 1-2 рази на тиждень, освітлюючого ефекту на мене не було. Запах в порядку.