ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
ЕфективнийЯ купувала його кілька разів. Він ефективний. Я використовую його ввечері, і він не змивається. Він справді непомітний, іноді я виходжу з дому з ним 😂
заспокійливий засібНепоганий, добре заспокоює, але текстура досить густа та жирна, тому я б не купила його знову. Можливо, він підійде для сухої, схильної до акне шкіри (?), тому не хочу ставити йому низьку оцЧитати далі
🥰Чудовий продукт, можу тільки рекомендувати! Він чудово охолоджує, добре лягає на обличчя та дуже добре зволожує. Я не помітила жодного зникнення пігментних плям, але він чудово розгладив моїЧитати далі
Крохмаль, алеНайкращий, що я поки що пробувала, у мене вдома завжди є 1-2 упаковки 🙂 Добре тримається, еластичний, а також рекомендується для жирної шкіри.
Охолоджує, але липкийВін справді має охолоджувальний ефект, тому ним приємно користуватися в спекотну погоду. На жаль, для мене він залишає липке відчуття, яке з часом не вбирається, і я не помітила жодних іншихЧитати далі
Освітлююча сироватка з вітаміном СТрохи дорожче за середню ціну, але все одно того варте.
Дарує шкірі сяючу поверхню.
(Продукт липкий, після вбирання легко наносити макіяж.)