ДумкаАромат мені приємний, моїй шкірі найбільше підходять маски з глини, але, на жаль, цей продукт не став моїм улюбленим. У порівнянні з іншими масками її досить важко змити.
Непогано, але мені цього було недостатньоНа жаль, я помітила, що він недостатньо живить дуже суху шкіру, хоча мені дуже подобається сам активний інгредієнт. Загалом, це хороший продукт, але я його віддала, бо його недостатньо для мЧитати далі
ДумкаАромат мені приємний, моїй шкірі найбільше підходять маски з глини, але, на жаль, цей продукт не став моїм улюбленим. У порівнянні з іншими масками її досить важко змити.