Потрібно більше часу Використовуючи цей протягом місяця або близько того. Не бачу істотного ефекту. Витрата продукту дуже низька, все ще використовує першу ампулу. Дає свіже відчуття холоду після нанесення, і всЧитати далі
ІдеальнийСпочатку я думала, що мені доведеться змивати його з волосся, коли я замовляла, але коли він прийшов, я зрозуміла, що його не потрібно змивати. Після першого використання, щойно я нанесла йоЧитати далі
Wow 😍Приємно здивована цим доглядом за волоссям! Запах дійсно як дитяча присипка, або медово-квітковий. Склад насичений, акцент на живлення та зволоження волосся, а також ущільнення. КонсистенціяЧитати далі
Потрібно більше часу Використовуючи цей протягом місяця або близько того. Не бачу істотного ефекту. Витрата продукту дуже низька, все ще використовує першу ампулу. Дає свіже відчуття холоду після нанесення, і всЧитати далі