улюблений!Має освіжаючий, легкий, ніжний аромат. Вбирається практично відразу. Написану кількість не наношу, тому що потім трохи жирніє.Вся голова не жирна, навіть пудра не потрібна. Мені подобається!
Вітамінний заспокійливий гельОсобисто я віддаю перевагу лосьйонам для тіла на основі гелю, а не кремам, особливо влітку, оскільки вони забезпечують приємніші відчуття, тому мені дуже подобається цей тип. Поки не вберетьЧитати далі
улюблений!Має освіжаючий, легкий, ніжний аромат. Вбирається практично відразу. Написану кількість не наношу, тому що потім трохи жирніє.Вся голова не жирна, навіть пудра не потрібна. Мені подобається!
Вітамінний заспокійливий гельОсобисто я віддаю перевагу лосьйонам для тіла на основі гелю, а не кремам, особливо влітку, оскільки вони забезпечують приємніші відчуття, тому мені дуже подобається цей тип. Поки не вберетьЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу