4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
ЗИМОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯЯ використовую його переважно взимку, влітку — набагато легший крем. Однак взимку, коли шкіра сухіша через холодну погоду, він ідеально підходить, а приємний медовий аромат мені більше підхоЧитати далі
Чудовий ароматМені дуже подобається! Я отримала його в подарунок, і нам так сподобалося, що ми замовили його знову. Я використовую його як пінисту очищувальну піну після олійного очищувального засобу. У нЧитати далі
Омолоджувальний, прикрашаючий комбуча...Мені стало дуже цікаво дізнатися про тонік та гель-крем Dr Ceuracle kombucha Essence. За ці роки я перепробувала багато засобів для догляду за обличчям. Також замовляла тут у кількох брендівЧитати далі
Подарунковий кремЯ отримала його в подарунок із замовленням. Мені дуже подобається цей крем, у мене нормальний тип шкіри. Я використовую його вранці, він прикрашає та розгладжує моє втомлене обличчя. Він маєЧитати далі
Приємний, легкий на підйомЛегкий, нежирний сонцезахисний крем. Водяниста текстура, ароматизований, підходить під макіяж. Сам по собі не повністю зволожує сухі ділянки.
10/10Мені дуже сподобалася ця есенція. Вона особливо добре зволожує шкіру, і це саме те, з чим у мене завжди були проблеми, бо я ніколи не могла знайти продукт, який би дійсно зволожував. У тепліЧитати далі
Сонцезахисний кремЯ отримала зразок продукту. Я трохи вагалася, бо текстура була для мене трохи бальзамовою, але він чудово вбирався в мою шкіру. Він має легкий м'ятний аромат, який ненадовго охолоджував мою Читати далі
Зволожувальний тонікПісля використання я одразу відчуваю, наскільки зволоженою стала моя шкіра. Він має легкий, приємний аромат. Обов'язково куплю його ще раз. Також я отримала шампунь, маску та багато пробникіЧитати далі
ПерспективнийЯ отримала його як зразок продукту, але він мені так сподобався, що я обов'язково замовлю його. Має надзвичайно легку текстуру, швидко вбирається та ідеально підходить для шкіри, схильної доЧитати далі
4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
ЗИМОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯЯ використовую його переважно взимку, влітку — набагато легший крем. Однак взимку, коли шкіра сухіша через холодну погоду, він ідеально підходить, а приємний медовий аромат мені більше підхоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу